All for Joomla All for Webmasters
Hakkımızda

MuscleCheff'i

tanıyın!

Sizi sağlıklı atıştırmalık dünyasıyla yani MuscleCheff ile tanıştırmak istiyoruz...

MuscleCheff

Nedir?

Lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Protein nedir, protein ne işe yarar gibi temel sorulardan yola çıktık. Sağlıklı beslenme nasıl olur sorusunun cevabını takibe aldık. Uzun bir araştırma süreci sonrasında sağlıklı beslenme önerilerini dikkate alarak ve yaşam tarzlarının gereksinimlerini planlayarak Muscle Cheff fikrine ulaştık. Muscle Cheff için en basit tarifiyle yüksek proteinli kurabiye diyebiliriz. Tarifi biraz açmak gerekirse, ciddi bir Ar-Ge çalışması sonucu ortaya çıktığını belirtebiliriz. Yüksek proteinli kurabiyeleri veya yüksek proteinli kekleri evde de yapabilirsiniz ancak Muscle Cheff’i farklı kılan özellik içinde şeker bulunmaması ve yüksek oranda prebiyotik lif içermesidir. Chia tohumunun etkilerini de unutmamak lazım.

Elma ve Tarçınlı MuscleCheff

 

Çikolatalı MuscleCheff

MuscleCheff

Neden Özel

Muscle Cheff’i özel kılan şey için kesinlikle sağlıklı olması diyebiliriz.

Kurabiyelerimizde koruyucu madde ve herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz çünkü ürünü çıkartmamızdaki temel amaç sağlıklı olması. Mesela şeker ihtiyacını stevia bitkisinden elde etmeyi tercih ediyoruz. Şeker veya yapay tatlandırıcı kullanmıyoruz. Böylece diyabet hastaları da gönül rahatlığıyla kullanabiliyorlar. Bunun dışında prebiyotik lif içeriği ekledik. Hem metabolizmanın hızlanmasını sağlıyor hemde diyet yapan kişiler ürün aralarında rahatça kullanabiliyor. MuscleCheff diyetisyenlerin hastalarına önerdiği ve tüketimini desteklediği bir ürün. Yani, sağlıklı bir atıştırmalık üretmek için çok çabaladık.

 

Kimler

Kullanabilir?

Sağlığına önem veren herkes!

Örnekleyerek açıklayalım. Yoğun tempoda ilerleyen bir günlük yaşantınız varsa mutlaka öğün aralarında bir takviye arıyorsunuzdur. Sağlıksız bir ürün ile karnınızı doyurmaktansa ya da sağlıksız atıştırmalıklarla günü geçirmektense Muscle Cheff kurabiyelerini tüketerek hem günlük protein ihtiyacınızı destekleyebilirsiniz hem de sağlıklı bir şekilde atıştırabilirsiniz. Yine başka bir örnek işten evinize dönüyorsunuz ve karnınız acıktı Muscle Cheff kurabiyelerinden bir kaç tane atıştırarak açlığınızı bastırabilirsiniz aynı zamanda vücudunuza besin değeri yüksek bir gıda almış olursunuz.

Kahveli MuscleCheff

 

Vanilyalı MuscleCheff

Kilo

verdirir mi?

Yalnızca Muscle Cheff tüketerek kilo vermeyi ummanız ütopik bir tavır olur. Zaten dünya üzerinde hiçbir besin yok ki sadece onu tüketerek zayıflayabilesiniz. Ancak Muscle Cheff tok tutan bir ürün yani öğünlerini küçülterek ve öğün aralarında Muscle Cheff tüketerek karnınızı tok tutabilir, aç kalmadan kilo verebilir ve ihtiyacınız olan besinlere pratik yoldan ulaşabilirsiniz. Muscle Cheff kurabiyeleri içinde prebiyotik lifler bulunduruyor. Bu ise sizin metabolizmanızın hızlı çalışmasına ve sindirim sisteminizin hızlanmasına yol açıyor. Bu açılardan bakıldığında programlı bir şekilde tüketildiğinde Muscle Cheff ile aç kalmadan kilo vermeniz mümkün.